قوانین و مقررات

پایگاه اینترنتی faridketab.ir تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

1ارسال کتاب در شهر تهران به صورت روزانه و در شهرستان ها از ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری پس از پایان روند ثبت سفارش و پرداخت هزینه انجام می گردد .

تبصره ۱ : پرداخت هزینه برای شهر تهران به دو صورت حضوری ( پس از تحویل کتاب ) و غیر حضوری ( از طریق درگاه پرداخت شبکه بانکی ) امکان پذیر می باشد .

تبصره ۲ : پرداخت هزینه برای شهرستان ها تنها به صورت غیر حضوری ( از طریق درگاه پرداخت شبکه بانکی ) امکان پذیر می باشد .

توجه : شهرستان های استان تهران هم مشمول تبصره ۲ می باشند .

تبصره ۳ : غیر از کتاب های کمک درسی ارسال مابقی کتاب ها ممکن است در مدت ۲ الی ۶ روز کاری انجام شود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۷۷۴۸۵۴۳۳ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

تبصره ۴ : بانک کتاب فرید در کلیه تعطیلات رسمی کشور تعطیل می باشد .

توجه : ارسال سفارشات ثبت شده در ایام نوروز برای کتاب های درسی و کمک درسی از تاریخ ۵ فروردین و برای سایر کتاب ها از ۱۶ فروردین انجام می پذیرد .

2 هرگونه خدمات پس از فروش و یا پشتیبانی برای نرم افزارهای آموزشی برعهده خود ناشر می باشد و بانک کتاب فرید هیچگونه تعهدی نسبت به آن ندارد .

3 ممکن است بعضی از محصولات معرفی شده در سایت به دلیل حجم بالای عناوین کتاب ها به روز نشده باشد در هر صورت محاسبه صورت حساب بر مبنای مبلغ ثبت شده در کتاب انجام می شود .

4 در ارسال های پستی ، خریدار موظف به ارائه آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی صحیح می باشد و بانک کتاب فرید مسئولیتی در برابر ثبت اشتباه موارد فوق توسط مشتری ندارد ؛ بدیهی است که ارسال مجدد در اینگونه موارد همراه با اخذ مجدد هزینه پستی میسر می باشد .

5 در صورت وجود اشکال چاپی در کتاب امکان تعویض وجود دارد .

6 مشتری متعهد می باشد که انصراف خود از خرید را به صورت تلفنی و در کوتاه ترین زمان ممکن ( حداکثر ۲ ساعت ) به بانک کتاب اعلام نماید ؛ بدیهی می باشد که وجوه پرداختی در اسرع وقت از طریق سیستم بانکی مسترد می گردد .

7 بانک کتاب فرید اطلاعات مشتریان خود ، اعم از آدرس ، تلفن ، ایمیل و … را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نمی دهد .

8 هرگونه سوء استفاده از تارنمای فوق اعم از عنوان ، اطلاعات ، محصولات و … دارای پیگرد قانونی می باشد .